Sdružení Honorata je volné sdružení přátel historie. Sídlem spolku je obec Dolní Dobrouč v podhůří Orlických hor. Členská základna spolku se rekrutuje z měst a obcí v okolí. Spolek je prioritně zaměřen na scénický šerm, útrpné právo, historické tance a další aktivity související s historií. Jsme přátelé historie, ale rádi si ji upravíme pro naše potřeby – rozhodně nejsme sdružení prosazující living history.

 
Sdružení přátel historie Orlických hor nabízí vystoupení historického šermu, historické tance, právo útrpné, ohnivá vystoupení, hry pro děti i dospělé a mnohé další. Připraví pro vás program na klíč, vystoupí jako mušketýři, piráti, rytíři či halapartníci. Nabídku souboru využijete na městských slavnostech, při bitvách nebo soukromých oslavách jako jsou svatby či narozeniny.

Honorata - šermířské sdružení

Sdružení se zaměřuje na období rytířů (gotika) a na období Třicetileté války (baroko). Ve scénkách se po jevištích prohánějí rytíři, mušketýři, piráti a další známé postavy historie. I proto můžete ve výzbroji souboru najít jak mohutné meče, tesáky či palcáty stejně jako elegantní kordy, rapíry nebo halapartny. Aby nás bylo dobře slyšet, disponujeme palnými zbraněmi z obou těchto období.

Chcete se o sdružení Honorata dozvědět více? Doporučujeme Vám:

Adresa prezentace

Realizace

  • Únor 2014.

Služby a produkty

Použité moduly:

  • Správa článků.
  • Fotogalerie.
  • Mapa stránek - Sitemap.
  • Kalendář akcí.

pky webtvorba logo

Back to Top