Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. 

Díky webhostingu si můžete mít své webové stránky umístěny na internetu, aniž byste museli mít vlastní server. Ceny za webhosting se pohybují od pár Kč až po několik tisíc Kč za měsíc. Existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting. Freehosting obvykle nezahrnuje žádné záruky ohledně funkčnosti, má omezenou technickou podporu. Často je s freehostingem spojeno umisťování reklamy na stránkách.

Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele. Aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovánu doménu (např. s názvem společnosti). Alternativně lze u některých firem zdarma využít domény 3. řádu, například vasejmeno.poskytovatel.cz.

hosting reklama

E-mailové schránky

Součástí našich webhostingových služeb jsou také e-mailové schránky s antispamovými a antivirovými filtry. Samozřejmostí je stahování pošty do poštovního klienta protokolem POP3 či IMAP, odesílání pošty protokolem SMTP. Vše o celkovém datovém prostoru 4GB.

Samozřejmostí je naše technická podpora. V případě technických problémů či dotazů nás kontaktujte prostřednictvím webových stránek, telefonu, e-mailu, Skype.

Registrace domén

Zaregistrujeme Vám jakékoliv domény. Jak národní (.cz, .sk, .de) tak i nadnárodní (.com, .net, .org, .name, .eu, apod.). Zajistíme transfer již registrovaných domén a zprovozníme připravenou webovou prezentaci.

Cena hostingových služeb

SlužbaCena bez DPHCena s DPH
Cena hostingových služeb 1/rok 1200,- Kč 1.597,20 Kč
Cena domény .cz 0,- Kč 0,- Kč
Dostupnost vaší webové prezentace bude více než 99,995% v roce.
V minutách tzn. nedostupnost max. 26minut za celý rok.

pky webtvorba logo

Back to Top