Základem úspěšné webové prezentace je kvalitní a aktuální obsah. Pokud nemůžete průběžně pečovat o svoji prezentaci, naše služba "Správa obsahu stránek" je pro Vás ideálním řešením.

Správa obsahu stránek

Máte reklamní materiály?

Máte reklamní texty, ale nemáte čas se učit vkládat texty na www stránky? Rádi to uděláme za Vás. Stačí nám jen přeposlat podklady (texty, obrázky, dokumenty, animace, ...) a my již zajistíme, aby informace byla na Vaše stránky vložena s maximálním přínosem pro návštěvníka i pro samotnou webovou prezentaci.

Nemáte reklamní materiály?

Napíšeme za Vás čtivé a obchodně úspěšné texty. Jako např.:

  • texty reklam
  • texty webových stránek
  • návrhy sloganů a názvů
  • a další

Umíme napsat text, který osloví Vaše čtenáře a dovede je k požadované akci (objednání produktu / služby, apod.).

Copywriting (neboli psaní úspěšných textů) je činností, při které napíšeme text, který má vysoké šance upoutat pozornost čtenářů.

Optimalizace na klíčová slova je prováděna s cílem, aby Vaše služby, produkty byly co nejsnáze dohledatelné ve vyhledávačích - Seznam, Google, Bing, aj. Čím výše je slovní spojení ve vyhledávačím umístěno, tím vyšší máte šanci, že zákazník na Vaše stránky přijde.

Například u web copywritingu (psaní textů pro webové stránky) je důležité si uvědomit, že lidé na internetu stránky očima jen skenují a hledají potřebné informace.

Jsme tu pro Vás a pro Vaše stránky

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujala, kontaktujte nás

pky webtvorba logo

Back to Top