Žijeme v době, kdy ceny nemovitostí během posledních let vzrostly někdy až na dvojnásobek. Ruku v ruce s tím by měly růst i ceny pojistek. Velká většina majitelů bytů, domů, rozestavěných objektů i pozemků nyní řeší situaci podpojištění.
Jak jste na tom právě Vy? Snadno si můžete zjistit, zda pojistná smlouva odpovídá současné situaci na trhu s nemovitostmi.

Pokud se Vám výsledný návrh bude zamlouvat, jednoduše si u nás sjednejte novou smlouvu a to klidně s okamžitou platností. A vůbec nevadí, že budete mít na jednu nemovitost více smluv. Není to nic nezákonného a kryjete se tak v případě, že dojde ke škodě.

Důvody ke sjednání další pojistky mohou být např: – podpojištění u prvotní smlouvy, z důvodu lepší nabídky u jiné pojišťovny, z důvodů, kdy původní nabídka je sice výhodná, ale nepokrývá
dostatečně všechna rizika (zde mívají pojišťovny různé specifické výjimky) atd… Pokud byste tedy měly dvě pojistky u různých pojišťoven a došlo k nějaké pojistné události, jste povinni informovat obě pojišťovny a jejich likvidátorům nahlásit spolu s pojistnou událostí i skutečnost, že máte více pojistných smluv. Šance na pojistné plnění v plné výši je pak mnohem vyšší, protože u každé pojišťovny můžete sjednat různá rizika.

Podívejme se zblízka na jednotlivé možnosti v nezávazné kalkulačce.
Nebojte se využít nabídku On-line pojištění, které má stejnou platnost jako to „na papíře“ uzavřené.
A navíc nyní nabízení pojistné produkty se slevou úžasných 40%.

Zdroj a více informací: www.pojisteni.cz

pky webtvorba logo

Back to Top